Novinky

Znojmo - Dům pro seniory

Ploty brány branky
OPLOCENÍ DOMU PRO SENIORY
Použito poplastované pletivo, branky
Realizace podzim 2012
Délka 300 m + branky

Znojemský Domov pro seniory "U Lesíka" byl léta jen na papíře. Na podzim roku 2012 se představa nového domova pro seniory ve Znojmě dočkala realizace a svého dokončení. Stavební práce trvaly asi rok. Domov v něm našlo 99 seniorů. Práci díky němu dostalo 30 lidí. Zajímavostí je, že cena stavby z původních "vysoutěžených" 163 milionů se díky dodavatelům stavby dostala na 147 milionů.

K dispozici všem seniorům je také velká oplocená zahrada, kde ve všech ročních obdobích mohou trávit příjemné chvíle. Ploty okolo pozemku o délce asi 300 metrů instalovala firma A+J ploty. Aby zahrada i s ploty zapadla lehce do okolní přírody, bylo použito poplastované čtyřhranné pletivo vysoké 180 centimetrů. Celý systém plotů a oplocení byl doplněn několika brankami a bránami.

Ředitelka domova, paní Eliášová řekla: "Projekt vznikal dlouho a mezi tím už se některé požadavky na život v takovém domě změnily. Naštěstí stavaři byli tak rozumní, že jsme s nimi mohli úpravy konzultovat i během stavby. Věřím, že vše se podařilo k maximální spokojenosti obyvatel domova pro seniory," Díky stavbařům celý projekt byl nejen levnější, ale hotový asi o půl roku dříve, než se plánovalo.

Řešení oplocení

Řešení oplocení

Anketa

Nakupujete na internetu plotový materiál?

Ano, pravidelně - 50%
Ano, nepravidelně - 50%
V případě výjimečné nabídky - 0%
Ne, nikdy - 0%

Hlasujících: 2
Hlasování skončilo.