Novinky

Brno - Masarykův okruh

Oplocení Masarykova okruhu plotové dílce
ZABEZPEČENÍ AREÁLU A VSTUPU NA DRÁHU
Použito plotové dílce, pletivo, brány
Realizace 2001 - 2011
Délka 5000 m

Brněnský Masarykův okruh je třetí nejdelší tratí v rámci seriálu Moto GP. Je známý po celém světě a například Valentino Rossi zde získal v roce 1996 své první vítězství. Kromě pořádání motoristických závodů se na okruhu konají také soutěže na kolečkových běžkách, běžecký maraton nebo závod tělesně postižených. Uprostřed okruhu se nachází také oblíbené golfové hřiště a čerpací stanice.

Celý areál, který se nachází na více jak 170 hektarech, potřebuje bezpečné oplocení. Na závodních akcích se nachází tisíce fanoušků, kteří mají vstupenky do různých sekcí. Tyto sekce jsme rozdělili a vybudovali jsme pevné oplocení, které je sestaveno převážně z plotových dílců, ale i z jiných druhů oplocení. Jednotlivé části areálu jsou propojeny brankami a samonosnými bránami. V areálu byly použity plotové dílce bez prolisu s ochranou proti přelezení. Instalovány byly také speciální vjezdové brány s výplní z plotových dílců bez prolisu, které mají stejný vzhled, jako oplocení celého areálu.

Systém oplocení brněnského okruhu je jeden z největších projektů, kde ploty a oplocení mají nejen ochrannou funkci pozemku, ale jedná se o sofistikovaně navržený systém oplocení, který slouží jako aktivní prvek při pořádání desítek akcí každý rok.

Řešení oplocení

Řešení oplocení

Anketa

Nakupujete na internetu plotový materiál?

Ano, pravidelně - 50%
Ano, nepravidelně - 50%
V případě výjimečné nabídky - 0%
Ne, nikdy - 0%

Hlasujících: 2
Hlasování skončilo.