Veškerý SORTIMENT včetně CEN a parametrů výrobků naleznete přímo v našem E-SHOPU

Novinky

Hrušovany - Gazprom

Ploty Gazprom
BEZPEČNOSTNÍ PLOT OKOLO VÝMĚNÍKOVÉ STANICE
Použito plotové dílce, branky
Realizace léto 2012
Délka - - - 

Ploty jsou důležitou součástí všech různých staveb. Výjímkou nejsou ani ploty a oplocení u stavby výměníkové stanice v Hrušovanech. Ty si u firmy A+J ploty objednala firma Gremis s.r.o. Důležitými kritérii byla kvalita, architektonické začlenění plotu do okolí a v neposlední řadě také zvýšení odolnosti proti vyvrácení a bezpečnostní prvky v plotech.

Jedná se o průmyslové oplocení které se skládají z odolných 3D plotových dílců. Plotové dílce byly nasazeny na plotové jeklové sloupky o rozměru 60x40 mm. Na žádost zadavatele byly kladeny zvýšené nároky na bezpečnost a poničení plotu. Z tohoto důvodu byly sloupky pro ploty na této stavbě zasazeny do speciálních plotových betonových válců. Tím se zabránilo jednoduchému vyvrácení v mokré jílovité půdě, která se v okolí plotu nachází. Plotové dílce mimo jiné patří mezi nejoodolnější variantu oplocení.

Na ploty byl nasazen také žiletkový drát CONCERTINA doplněný o dvě řady ostnatého drátu. Bylo tak učiněno maximum pro zabezpečení oploceného pozemku této výměníkové stanice.

Nakupujte pohodlně

ESHOP Ceník

Řešení oplocení

Řešení oplocení

Anketa

Nakupujete na internetu plotový materiál?

Ano, pravidelně - 50%
Ano, nepravidelně - 50%
V případě výjimečné nabídky - 0%
Ne, nikdy - 0%

Hlasujících: 2
Hlasování skončilo.