Novinky

Hrušovany - Gazprom

Ploty Gazprom
BEZPEČNOSTNÍ PLOT OKOLO VÝMĚNÍKOVÉ STANICE
Použito plotové dílce, branky
Realizace léto 2012
Délka - - - 

Ploty jsou důležitou součástí všech různých staveb. Výjímkou nejsou ani ploty a oplocení u stavby výměníkové stanice v Hrušovanech. Ty si u firmy A+J ploty objednala firma Gremis s.r.o. Důležitými kritérii byla kvalita, architektonické začlenění plotu do okolí a v neposlední řadě také zvýšení odolnosti proti vyvrácení a bezpečnostní prvky v plotech.

Jedná se o průmyslové oplocení které se skládají z odolných 3D plotových dílců. Plotové dílce byly nasazeny na plotové jeklové sloupky o rozměru 60x40 mm. Na žádost zadavatele byly kladeny zvýšené nároky na bezpečnost a poničení plotu. Z tohoto důvodu byly sloupky pro ploty na této stavbě zasazeny do speciálních plotových betonových válců. Tím se zabránilo jednoduchému vyvrácení v mokré jílovité půdě, která se v okolí plotu nachází. Plotové dílce mimo jiné patří mezi nejoodolnější variantu oplocení.

Na ploty byl nasazen také žiletkový drát CONCERTINA doplněný o dvě řady ostnatého drátu. Bylo tak učiněno maximum pro zabezpečení oploceného pozemku této výměníkové stanice.

Řešení oplocení

Řešení oplocení

Anketa

Nakupujete na internetu plotový materiál?

Ano, pravidelně - 50%
Ano, nepravidelně - 50%
V případě výjimečné nabídky - 0%
Ne, nikdy - 0%

Hlasujících: 2
Hlasování skončilo.